• Новак
Gocerktr Ти си Мојот Сонце Сончоглед Drawstring Ранец за Жени Мажи Водоотпорен String Торба Лесен Салата Sackpack Плажа Пешачење Јога Патување

Gocerktr Ти си Мојот Сонце Сончоглед Drawstring Ранец за Жени Мажи Водоотпорен String Торба Лесен Салата Sackpack

DEN 374.16
Производот е достапен

Достапност

ГОЛЕМИНА:16 L x 14 W инчи, можете исто така да слободно да се прилагоди на должината на рамо, рака, само се врзуваат на јазол под јаже.Издржливи високо-квалитетни материјали:Направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини со напредни водоотпорен технологија, drawstring ранец може да се одржуваат добри перформанси, дури и кога се изложени на дневна носат и солза.Подебели ремени донесе удобност:Подебели ремени може да се спречи длабоко во рамениците и да помогне да се намали товарот на рамениците.Покрај тоа, околу рака затворање ви овозможува брзо зачувување на објекти и лесно да ги отстраните.Модерен и издржливи:Нашите спортски ранци се достапни во голем број на светли бои.Тие се совршен додаток на вашата фитнес опрема серија.Тие се најпогодни за која било внатрешна или надворешна активности.Тие се исто така одличен подарок за пријателите и семејството.Повеќе намени:Многу погодна за чување на спортски чевли додатоци, играчки, мали електронски производи, канцелариски материјал, пешкири, облека и намирници, итн.; погодна за активности на отворено, спорт, одмор, училишта, супермаркети, кратки патувања и дома чување.Дали ви се случува да салата, патување или на излет, на drawstring патент ранец може да ви помогне слободни вашите раце, да преземе се што подалеку, и да ја задржите вашите лични предмети безбедно, уредно и организиран!Спецификација на производот : 1. Големина (М) : 19.6 L x 16.5 W inches Size (S) : 16.9 L x 14 W инчи 2. Материјал : водоотпорен саќе мрежа полиестер влакна. 3. Карактеристики : голем капацитет, мала тежина, мали димензии, лесен за чување. 4. Моден : Убави и свежи бои направи торба живописни и единствени.Еколошки печатење, нема чуден мирис, нема боја исчезнува. 5. Употреба : салата, спортови, јога, танц, патување, превоз, кампување, планинарење, тимска работа, обука, итн.6. Додаток структура : главен џеб со drawstring го Отворите и затворите, постои џеб внатре, џеб е отворена и затворена од страна на еден патент.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката