• Новак
Бања Организатор Над Тоалетот за Складирање, 3-Ниво Прилагодливи Простор за Заштеда на Полиците Крпа Багажник, 97.6 да 114 Инчен Високи(Бела)

Бања Организатор Над Тоалетот за Складирање, 3-Ниво Прилагодливи Простор за Заштеда на Полиците Крпа Багажник,

DEN 508.80
Производот е достапен

Достапност

【ОДГОВАРА НАСЕКАДЕ】Должина 28.3 инчи, Ширина 10.2 инчи.Висина на основната рамка може да се прилагоди од 97.6 да 114 Инчи според потребно растојание.Тоа може да бидат поставени не само во бањата, но исто така и во дневна соба, спална соба, кујна, итн. 【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија И ИЗДРЖЛИВИ】 Нашата бања полица е многу погодно да имаат вашиот инвентар дома без да се оштети вашиот дом подот во процесот.Одличен начин за чување на залихите во мал простор.На ПП основи на столбови се трајни, не-стап, Тоа може да се одржи 66lbs , секој слој може да ги поддржи 22 lbs. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Лесно да го инсталирате, нема потреба од било tools.Опремени со не се лизга гумени капи кои обезбедуваат бања полица нема да се лизга ниту да го оштети вашиот таванот и подот.И тоа може да се пресели во други места на пригоден начин. 【СТАБИЛНА И 'РЃА-ДОКАЗ】 Прачки изработени од јаглероден челик, ABS одредување клип и полица, електростатско прскање процес, отпорни на корозија и' рѓа-отпорни, едноставни за чистење, великодушни и убава. 【ЗГОЛЕМУВАЊЕ БАЊА ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ】3-слој полиците се создаде рамен простор за постелнина, toiletries и декоративни додатоци во просторот над вашиот тоалет.Никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.КАРАКТЕРИСТИКИ - За Различни Простори : Прилагодлива висина од 97.6 да 114.1 инчи.- Згусне Јаглероден челик Столбови : Силна и тешко да пропадне, да се спречи оксидација, стареење, и корозија поради долгорочна употреба - Не се Лизга Гумени Капи : Бања полица нема да се лизга ниту да го оштети вашиот таванот и подот Носат Тешки Оптоварување : Тоа може да се одржи 66lbs , секој слој може да ги поддржи 22 кг.- Применливи Површини : позадина, груба површина, керамички плочки, стакло, дрво површина, итн.Бања полица - 3 Tier Color : White Material : Јаглероден челик, ABSSize : Висина 97.6-114.1 инчи, должина 28.3 инчи, Ширина 10.2 inches Max.Оптоварување Вкупно : 66 lbs (30 кг) .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката