• Новак
Canon EOS Бунтовнички T8i со EF-S 18-55мм е STM Леќа (Црна) - Pro Пакет Вклучува: Ултра 32GB SD, Роб Флеш, Tripod, Gadget Торба, HDMI Кабел и Повеќе

Canon EOS Бунтовнички T8i со EF-S 18-55мм е STM Леќа (Црна) - Pro Пакет Вклучува: Ултра 32GB SD, Роб Флеш, Tripod,

DEN 2591.76
Производот е достапен

Достапност

9-Точка AF систем и ПИ Серво БОЛЕСТ.1 ПРАТЕНИК APS-C-format CMOS сензор и DIGIC 8 слика процесор, висока резолуција на фотографии и UHD 4 K видео снимка се поддржани, заедно со широк ISO 100-25600 чувствителност опсег за да одговараат на работа во различни услови на осветлување.Кога снимање фотографии со користење на оптички пронаоѓачот на изглед, на 45-точка сите крст-тип фаза-detection систем се користи за брзо и прецизно фокусирање, во различни снимање сценарија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката