• Новак
Агенда 2022 2022 Излет-Неделно & Месечна Излет 2022 со Календарот,Јан.2022-Декември.2022,Дебела Хартија,СТП Затворање,Совршен за Вашиот Живот(А5) Организатор (Боја : Темно Сина

Агенда 2022 2022 Излет-Неделно & Месечна Излет 2022 со Календарот,Јан.2022-Декември.2022,Дебела Хартија,СТП Затворање,Совршен

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

[Планирање] Нашата агенда е од јануари 2022 до декември 2022. Капакот е убаво дизајниран, која е многу погодна за вашиот briefcase или училиште торба.Се користи за детални дневни планови, активности, итн.Ова може да ви помогне да се сеќавам на најважните работи.ПРЕГЛЕД : Планот за јануари 2022-декември 2022, кој 12months на месечни и неделни страници за лесно академска година планирање.МЕСЕЧЕН : Секоја месечна шири содржи преглед на месец и белешки дел.Издржливи јазичиња dividers се долготрајни и се направи пристап до информации бриз.НЕДЕЛЕН : Неделен се шири вклучуваат простор за да напишете го вашиот дневен распоред, има многу простор за детали за состаноци и да ги пратите на сите денови јасно со неделен приказ.ВКЛУЧЕНИ : Планирање Страници Флексибилни Покрие Месечните Јазичиња Брз Референтни Информации Годишен Преглед Празници Забелешка Страници Контакти Твин-жица Обврзувачки двострани Внатрешниот Џеб Празен Етикета.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката