• Новак
Играчка Складирање Кутија Модерна Тула Плочи Ѕид Деца Расклопна Складирање Сад за Расадник,Playroom Плакарот Домашна Организација,Големи

Играчка Складирање Кутија Модерна Тула Плочи Ѕид Деца Расклопна Складирање Сад за Расадник,Playroom Плакарот Домашна

DEN 767.52
Производот е достапен

Достапност

Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење кошница содржат мека коноп јаже на менувачот,што го прави полесно и поудобно кога ќе го носат кошница.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Тежина : 650g.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката