• Новак
Арена Екипата 30 Пливаат Ранец, Тимот На Црвена Melange

Арена Екипата 30 Пливаат Ранец, Тимот На Црвена Melange

DEN 807.12
Производот е достапен

Достапност

Стилски, компактен ранец со лаптоп ракав.Голем главната преграда, пред zip џеб, посебно пливаат торба вклучени за мокра облека.Поместена ремени, димензии : 46cm x 31cm x 16cm, 30 L.Идеален за спорт, училиштето и во слободно време. 100% Полиестер.Стилски арена Ранец Тимот 30 е идеален за транспорт вашата обука, опрема или за на училиште и во слободно време.Голем главната преграда е дише за влага контрола.Со посебна пливаат торба за мокра облека и внатрешниот лаптоп ракав.На поместена задниот панел и рамо ремени исклучителен комфор.Димензии : 46cm x 31cm x 16cm, 30 L.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката