• Новак
TOOYFUL Прецизност Занаети, Сликарство Трим парична Казна Линија Модел Маскирање Лента Лепило Алатка - 1pcs 2mm и 1pcs 3мм и 1pcs 4mm, 2mm

TOOYFUL Прецизност Занаети, Сликарство Трим парична Казна Линија Модел Маскирање Лента Лепило Алатка - 1pcs 2mm

DEN 873.60
Производот е достапен

Достапност

Прецизност и сложена маскирање, Висока температура, растворувач отпор, брзо паста.Лесно да лупам, солза по напуштање без лепак, зелена еколошки.Одлично за моделирање, airbrushing, уметност, внатрешна декорација, занает, хоби, па дури и оние помали diy задачи.Лесно да се откине, лесен за употреба.Модел Занает Прецизност маскирање лента.Опис : - Модел Занает Прецизност маскирање лента. - Прецизност и сложена маскирање, Висока температура, растворувач отпор, брзо паста. - Одлично за моделирање, airbrushing, уметност, внатрешна декорација, занает, хоби, па дури и оние помали diy задачи. - Лесно да лупам, солза по напуштање без лепак, зелена еколошки. - Лесно да се откине, лесен за употреба.Спецификација : - Материјали : Хартија - Ширина : 2mm/3мм/4mm(pls избор вашата потреба големина или комбо големина) - Ролна Должина : Околу.18 милиони / 708.66 во. - Боја : Yellow Package Вклучува : 1 Сет се Тркалаат Модел Сликарство Маскирање Лента (како ваш избор)Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката