• Новак
AIYIOUWE 3 Pack Виси Плакарот Организаторите и Складирање Чевли Организатор на Плакарот Шкафче, 12 Џебови Над Вратата Чевли Рек Чанта Држачот за Чанти Патики Дете Џемпер И

AIYIOUWE 3 Pack Виси Плакарот Организаторите и Складирање Чевли Организатор на Плакарот Шкафче, 12 Џебови Над Вратата

DEN 1055.76
Производот е достапен

Достапност

12 џеб чевли организатор е ефикасен простор за заштеда на енергија објектот за да ги задржи вашите чевли организирана како и заштитени.Можете исто така да го користите за да се задржи валани-up маици, крпи или дури и уметности и занаети материјали уреден.Specification Material : Не-Плетени Fabric Size : 33(L)x118(H)cm / 13(L)x46. [ЗАШТИТИ ЧЕВЛИ] - што виси плакар за чевли организатор е направен од здрав дише не-плетени ткаенини, што е dustproof и да ја задржите вашите чевли се чисти.Премиум Quality The виси плакар за чевли организатор е направен од здрав дише не-плетени ткаенини, што е повеќе висока јачина и издржливи, тешко да се урне или да ја изгуби формата.Само висат на врата или плакарот род, број на држачот може да се трансформира вашиот плакар во неверојатен простор за багаж за вашите чевли. [РОТИРАЧКИ ЗАКАЧАЛКА] - Двојно двострано ротирачки за двојно чување, секоја страна може да се чуваат, соба за заштеда.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката