• Новак
Крпа Потоплите за Бања, LYNICESHOP Ѕид Монтирани Топла Крпа Полици, Интелигентни Електрично Загревани Крпи Фен, од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Сушење Решетката

Крпа Потоплите за Бања, LYNICESHOP Ѕид Монтирани Топла Крпа Полици, Интелигентни Електрично Загревани Крпи Фен,

DEN 1300.80
Производот е достапен

Достапност

Премиум Материјал : Ова крпа потопол е направен на 304 нерѓосувачки челик, лесно да се чисти, и има одлични рѓа Тежина : 3.5 kg/7.72 lb.Енергија-заштеда : Со 80w на топлинска енергија, ова крпа потопло може да се спаси повеќе електрична енергија и тоа ги решава влажна крпа во бањата темелно.Широка Примена : загреана сушење крпа решетката може да се користи за сите видови на текстилни производи, бебе облека, чаршаф, долна облека и чорапи.Ризик-бесплатен Онлајн Шопинг : LYNICESHOP обезбедува одличен услуги на клиентите за да се заштити вашата инвестиција.Ако примите производи кои ги имате прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас во рок од 24 часа.Опис : Материјал : Ова Крпа Потопол Е Направен На 304 Нерѓосувачки Челик, Лесно Да Се Чисти, И Има Одлични Рѓа & Отпорност На Корозија.Брза Греење : Ова Крпа Потоплите Може Да Топлина Брзо И Рамномерно, Благи, Не Се Топло, Брзо Сушење.Енергија-Заштеда : Со 80 W На Топлинска Енергија, Ова Крпа Потопло Може да се Спаси Повеќе Електрична Енергија И Тоа ги Решава Влажна Крпа Во Бањата Темелно.Совршена Декорација : Крпа Решетката е Модерен Стил Го Прави Погоден За Вашиот Ентериер.Тоа не Само што Не Е Совршен Крпа Грејач, Но исто Така Прекрасен Бања Декорација.Широка Примена : Загреана Сушење Крпа Решетката Може Да Се Користи За Сите Видови На Текстилни Производи, Бебе Облека, Чаршаф,Долна Облека И Чорапи.Спецификација : Производ : Крпа Warmer Color : Black Material : Нерѓосувачки Steel Heating Метод : Јаглерод Fiber Product Моќ : 80 WProduct Употреба : се Откажам Крпи, Сува Влажни Towels Size : 55x44x23 cm/21.65x17.32x9.06 inch Weight : 3.5 kg/7.72 lb Пакетот Вклучува : 1 * Крпа Потоплите .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката