• Новак
Надгради Перат Mopping Влошки за iRobot Braava Џет 240 241 (4 Влажни Mopping Влошки, 2 Влажна и Сува Убедливо Влошки) (Боја : Како што е прикажано)

Надгради Перат Mopping Влошки за iRobot Braava Џет 240 241 (4 Влажни Mopping Влошки, 2 Влажна и Сува Убедливо Влошки)

DEN 1538.40
Производот е достапен

Достапност

Врз основа на дизајниран Монтажни Дизајн, Надградена обновливи четка влошки на напредни микрофибер технологија за aresofter и поудобно од оригинални производи.Влажни Mopping и Влажна Убедливо Влошки withtextured површина, ви помага ефикасно да се заклучи и да се отстрани тешки дамки.длабоко нечистотија и валкано без гребење подни површини, обезбедување на повеќе удобно куќа.Направени на силната апсорпција на вода материјал, овие надгради Влажна Убедливо Подлоги може да се минимизира потрошувачката на вода за темелно чистење, додека нежно чисти секојдневниот прашина и нечистотија.Овие надгради мека mopping влошки за Џет 240 се никаков проблем во користењето на сите тешко нивоа, вклучувајќи дрвени предмети, плочка и камен.Компатибилен со : Одговара за i Robot Braava џет 240 241 245 Package се вклучени : 4 x Влажни Mopping Pads2x Влажна Убедливо Pads2x Сува Убедливо Подлога.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката