• Новак
JKDZYD USB за да се Прикаже Порта Кабел 6-нога USB Тип-C до Кабел 4k Практични Преносни Кабел

JKDZYD USB за да се Прикаже Порта Кабел 6-нога USB Тип-C до Кабел 4k Практични Преносни Кабел

DEN 1005.60
Производот е достапен

Достапност

Лесен за користење : не адаптер или возачот/софтвер потребен.Добри перформанси : На кабел е иста како гледате на USB уред.Тоа може да се вози два мини ДП монитори за да се направи вашиот бизнис повеќе удобен и ефикасен.Обезбеди повеќе реални квалитет на видео и аудио.До 4k 60hz, видео резолуција до (3840x2160) 60hz, може да обезбеди прекрасни видеа и слики без одлагање.Лесен за користење : не адаптер или возачот/софтвер потребен.Добри перформанси : На кабел е иста како гледате на USB уред.Тоа може да се вози два мини ДП монитори за да се направи вашиот бизнис повеќе удобен и ефикасен.Обезбеди повеќе реални квалитет на видео и аудио.До 4k 60hz, видео резолуција до (3840x2160) 60hz, може да обезбеди прекрасни видеа и слики без одлагање.Име : Adapter Material : алуминиум alloy Color : како shown Length : 1.8 m Resolution : 4 KType : USB-C до Thunderbolt 3notes : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm разлика.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Само во главниот производ се продава, други украси не се продаваат.вклучува : 1*adapter Note : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката