• Новак
Амазон Основите на Децата Тепих Playmat - Патен Сообраќај

Амазон Основите на Децата Тепих Playmat - Патен Сообраќај

DEN 392.16
Производот е достапен

Достапност

Килим и playmat комбо за деца; идеален за детето во спалната соба, playroom, или предучилишно образование.Вклучува 1 килим со ангажирање на Сообраќајот на Патиштата дизајн за време на изведба.Лесен-за-одржување на ниско-куп тепих направени од издржлив но сепак мека полиестер.Пропадна-доказ латекс грб помага да се обезбеди не се лизга поставеност.Совршен за играчка автомобили (не се вклучени) и многу имагинација.Производ димензии : 60 x 32 инчи (Lx W).Опис на производот Основите Деца Тепих Playmat - Патен Сообраќај Од Производителот Основи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката