• Новак
Галакси Проектор, Стар Проектор Ноќ Светлина Проектор за Спалната соба, 12 Светлосни Ефекти Океански Бран Проекторот со Алекса/APP Контрола, Мерењето Таванот Светлин

Галакси Проектор, Стар Проектор Ноќ Светлина Проектор за Спалната соба, 12 Светлосни Ефекти Океански Бран Проекторот

DEN 839.76
Производот е достапен

Достапност

【3 Во 1 Ѕвезда Проектор】галакси проекторот може проект ѕвезди, младата месечина и океански бран на плафон или на ѕид, со 6 осветлување бои (една боја, bi-боја), 12 светлосни ефекти(еден океан бран, океански бран & ѕвездите, месечината) и до 16 милиони бои прилагодувања на бојата на владата во СТАН, можете да уживате во убава ѕвездена ноќ во вашата спална соба, игра соба, домашен театар. 【2 Режими на Работа】Оваа ноќ светлина проектор карактеристики 2 контрола режими (Слајд црна копчето на светлината за да се префрлите на чекање) : "Прирачник Режим" и "WIFI Режим".Можете рачно да го контролираат прекинувач, LED боја, ѕвездите и месечината со допирање на четири копчето на светилка.Или можете да се поврзете WIFI и симнете нашиот СТАН за да ја прилагодите бојата, осветленост и сатурација на боја и set auto-оф време на телефон. 【Гласовна Контрола】гласовната контрола на владата прави музика и ѕвезденото небо се вклопуваат заедно.Само допир микрофон моделот на светилка, светлата ќе флеш според ритамот кога можете да пуштате музика или clapping раце.Совршен за активирање на партијата амбиент или родител-деца интеракција. (Само во допир режим може да се користи на звук-активиран). 【Smart Галакси Ѕвезда Проектор】Нашата ѕвезда светлина проектор можат да работат со Алекса и Google Асистент, само овласти Алекса или Google да се логирате во вашиот "Паметен Живот" СТАН на телефонот, а потоа можете да ги контролирате музичка ѕвезда проекторот со гласовни команди.Дури и вашите деца лесно може да се каже како "Алекса, вклучете го на ѕвезденото Стар проектор". 【Подароци За Семејството & Деца】Без инсталација потребни, Оваа светлина проекторот е не само добар подарок за возрасни, но исто така и за децата.Максимална покриеност е 1400 квадратни метри, која може да донесе добра атмосфера за родендени, забава, свадба, дома декор, Божиќ, годишнина.Совршен за внатрешна декорација како океан бран проектор, романтична расположение светло, ноќ светилка, и ноќни ламби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката