• Новак
DANSHILONG CASTERS од 1,5 Инчен СТП Casters/Тркала, Високиот Товарот, Исклучете Тркала/погоден за носене, за Троседот, Мебел, Колички, Home/Индустриски Хардвер

DANSHILONG CASTERS од 1,5 Инчен СТП Casters/Тркала, Високиот Товарот, Исклучете Тркала/погоден за носене, за Троседот,

DEN 1161.60
Производот е достапен

Достапност

Тип : Мебел Рициново.Тркало Пречник : од 1,5 инчи/(40 MM);Тркала ширина : 20 MM.Имајќи : 45 KG/еез ; Пакет количина : 4 парчиња.Материјал : висока цврстина челик / СТП.Примена : светлина угостителство коли, медицинска опрема, индустриска рамен количка.Резерви : Woodworking Bearing strong Dual топката лого,Quiet Flexible rotation Strong и издржливи.Пакет количина : 4 парчиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката