• Новак
8PCS/Set Мини Црн Свиткана Crimping Клешти За DIY Beading Накит Одлуки Клешти Одговара Алатки

8PCS/Set Мини Црн Свиткана Crimping Клешти За DIY Beading Накит Одлуки Клешти Одговара Алатки

DEN 503.76
Производот е достапен

Достапност

Сосема нов и висок квалитет.Изработена од јаглероден челик, хром позлатен заврши, анти- ' рѓа.Широко се користи во изработка на накит.Многу погоден и лесен за DIY работник.Материјал : челик, гума. ï"¿Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Изработена од јаглероден челик, хром позлатен заврши, анти- ' рѓа.Широко се користи во изработка на накит.Многу погоден и лесен за DIY работник.Карактеристики : Материјал : челик, rubber Weight : 100g Package се Вклучени : 1 сет на Алатки за Полнење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката