• Новак
МОДА ИДОЛ Пеперутка Locs Капчиња Коса 6 Пакети 12 Пред Looped Потресени Locs Капчиња Плетенки Бургундија

МОДА ИДОЛ Пеперутка Locs Капчиња Коса 6 Пакети 12 Пред Looped Потресени Locs Капчиња Плетенки Бургундија

DEN 959.76
Производот е достапен

Достапност

〖Стил〗Особено за Црните Жени, единствена Африканска Текстура Природно Пеперутка locs коса видови може да играат до нивното вродено текстура со носење на овој locs да се зајакне нивната јачина на звук. 〖Пеперутка Locs Капчиња Коса〗12 инчи должина, рачно изработени плетење краток пеперутка locs.Косата до половината(косата мека, не е лошо напишан). 〖Детали〗Дијаметар е 1,5 см.Не е лесно да се одделат, Пред-looped Потресени Капчиња, лесно да се инсталира.Држете долго време. 〖Боја〗Боја е природен, Не сјајна во сонцето.Постојат повеќе бои да бидат продадени. 〖1 Многу→6 Пакети〗48g/пакет, 12 насоки/пакет, 6 pack може да се направи целосна главата.Поголем дијаметар locs, ја прави вашата коса изгледаат толку полн и здрави.Бренд : МОДА ИДОЛ Коса Стил : Пеперутка Locs Капчиња Коса.Пакет : 6 пакети, 1 случаен мали подароци.Коса Должина : 12 и 18 Inches.Net Тежина : 12 Инчи, околу 48g/пакет.18 Инчи,околу 72g/пакет.Афроамериканец потресени locs капчиња плетенки Совршен за секојдневна употреба, секој ден се носат, било концерти тема, свадби, партии,кои датираат, ноќта на Вештерките и сите други прилики.Направени од најдобрите синтетички отпорни на топлина влакна, кои не само што им овозможи на corchet губење на долгорочна употреба, изгледаат природно и мека на допир.Изгледа сосема природно наместо сјајна во сонцето, повеќето од нашите клиенти беа воодушевени од наглото комплименти по носењето на оваа locs.За боја : Крај на боите можат да се разликуваат.Ова се должи на фактот дека секој монитор има различни способности да се прикаже бои и, исто така, секој гледа боите различно.Ние се обидуваме да ги измени нашите фотографии да им покажеме на нашите производи како точно-на-животот како е можно, но ве молиме да се разбере вистинските бои може да се разликува Производот може да имаат малку мирис, бидејќи тоа е пре-стилизирана.Така, пред првата употреба, ве молиме да се обеси во свеж воздух за неколку дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката