• Новак
CA0473 Гроздобер Франција Знаме Ајфеловата Кула Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch Машина Големина (24mm)

CA0473 Гроздобер Франција Знаме Ајфеловата Кула Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни

DEN 1151.76
Производот е достапен

Достапност

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch Машина Големина (24mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0473 Гроздобер Франција Знаме Ајфеловата Кула Кожа Smart Watch Бенд Рака За Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch Машина Големина (24mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката