• Новак
Привремена Поправка на Заб Монистра Заб Поправка Пополнување Материјал се Со Скршени Заби, Мултифункционален Привремена Поправка на Заб Поставите Пластични Ther[100g

Привремена Поправка на Заб Монистра Заб Поправка Пополнување Материјал се Со Скршени Заби, Мултифункционален Привремена

DEN 316.56
Производот е достапен

Достапност

Не послужавник или alginate впечатоци се бара : нема специјални алати или опрема кои се потребни, повеќето клиенти се лесни за употреба и може да се создаде нов заб во минути, доверлив материјал, безбедно и не-токсични, degradable, може да траат и по неколку месеци.Бидете сигурни : протеза за заби може да ви помогне да се прикријат на исчезнатите заби.Тие може да насмевка со доверба и се лесни за чистење.Само користење на четка за чистење на протезата заби.Овој производ е безбеден : не-токсични и безопасно.Ве молиме не двоумете се да ги користат тоа.Нема специјални е потребен третман доколку ненамерно проголта Овој производ е degradable.Анализираните производи може да се метаболизира од телото.Користете тоа : кога постојат вистински заби.Користење на правото температура, така што ќе може лесно да обликот на забите.Кога температурата е висока, материјалот е премногу мек, премногу тенка и не е лесно да се обликуваат.Ако температурата е премногу ниска, материјалот е премногу здрвени; ве Молиме да се обидете.Практична примена : Козметички заб покривки може да бидат прикачени директно на забите.Тие се лесни за употреба.Тие може автоматски да се распушти, кога тие ја погоди топла вода, што е погодно за следната употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката