• Новак
Кал Сад за Мешање, Мека Мешање Алатка Нема Чуден Мирис Капка Отпор за Шопинг Центар Салон за Убавина

Кал Сад за Мешање, Мека Мешање Алатка Нема Чуден Мирис Капка Отпор за Шопинг Центар Салон за Убавина

DEN 594.96
Производот е достапен

Достапност

【Анти-падот】Падне‑доказ и шок‑доказ, не грижете се за сад се кршат и тешко да се исчисти. 【Не-токсични】Хемиски стабилна, и тоа не е лесно да се со генералниот хемиски супстанции, освен силен алкално и флуороводородна киселина.Тоа не е лесно да се со DIY маска, и тоа не е лесно да ја иритираат кожата. 【Лесен за употреба】внатрешниот ѕид има скала, кој е лесен и практичен, и тоа е мека и одговара на рацете, не е лесно да се лизга кога се применуваат маска. 【Лесно за чување】Мека на допир, флексибилни, и може да се здипли во волја за практично складирање. 【Високо квалитетен материјал】ПВЦ материјал, мека текстура, без чуден мирис, отпорност на абење, капка отпор, не е лесно да се деформира.Функција : 1. ПВЦ материјал, мека текстура, без чуден мирис, отпорност на абење, капка отпор, не е лесно да се деформира.2. Мека на допир, флексибилни, и може да се здипли во волја за практично складирање.3. Падот‑доказ и шок‑доказ, не грижете се за сад се кршат и тешко да се исчисти.4. Хемиски стабилна, и тоа не е лесно да се со генералниот хемиски супстанции, освен силен алкално и флуороводородна киселина.Тоа не е лесно да се со DIY маска, и тоа не е лесно да ја иритираат кожата.5. Внатрешниот ѕид има скала, кој е лесен и практичен, и тоа е мека и одговара на рацете, не е лесно да се лизга кога се применуваат маска.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Маска Bowl Material : PVCColor : White Capacity : 900cc Features : Може да се користи за DIY домашни маски на лицето да уживате во забавата на нега на кожата Пакет Листата : 2 x Mask Сад.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Mask Bowl
Material:
PVC
Color:
White
Capacity:
900cc
Features:
Can be used for DIY homemade facial masks to enjoy the fun of skin care
Package List:
2 xMask Bowl :

Комплементите на стоката