• Новак
SXFYWYM Плакарот Марами Рек Панталони Складирање Количка Организатор Самостојна Возен Панталони Количка со 20 Закачалки Фармерки Носителот Шапка Грб Стои

SXFYWYM Плакарот Марами Рек Панталони Складирање Количка Организатор Самостојна Возен Панталони Количка со 20 Закачалки

DEN 400.80
Производот е достапен

Достапност

Плакарот се Повлече Панталони Рек Организаторите за Простор за Заштеда на енергија и Складирање Плакарот Панталони Закачалка Бар Функција : Каже збогум на хаос, секој може да ги откажам 20 пара на панталони во исто време, заштеда на плакарот простор панталони количка содржи повеќе закачалки, што ќе ви овозможи да ги видите сите панталони одеднаш и изберете облека лесно здрав метална рамка на количка овозможува најдобра издржливост, и вертикална складирање спречува брчки и деформација На casters на количка може да се премести лесно да се задржи вашата гардероба уредната Спецификација : име на Производ : Извлечете Панталони Рек Материјал : Метал Информации : 【1】Овој производ содржи само на панталони багажник , други предмети во сликата, се само декорација и не се вклучени 【2】Поради различни монитори или снимање агли, не може да биде хроматска аберација во вистински производ 【3】Производ големина е чисто рачни мерења на локации, може да се мали грешки, ве молиме да се разбере Пакетот вклучува : 1 * Панталони Решетката.

Декларирани спецификации

Product name:
Pull Out Trousers Rack
Material:
Metal
Notice:
【1】This product only contains a trousers rack , the other items in the picture are just decoration and not included :
【2】Due to different monitors or shooting angles, there may be chromatic aberration in the actual product :
【3】Product size is purely manual measurement, there may be slight errors, please understand :
Package includes:
1 * Trousers Rack :

Комплементите на стоката