• Новак
GFYWZZ Прирачник Потоне Клипот Настроената Висок Притисок, Моќен Чистач Пумпа, Dredge Дома Тоалет и Бања Мијалник за во Тоалет Тоалет, Туш кабина, Кујна Затнат Цевка

GFYWZZ Прирачник Потоне Клипот Настроената Висок Притисок, Моќен Чистач Пумпа, Dredge Дома Тоалет и Бања Мијалник

DEN 880.80
Производот е достапен

Достапност

* Рака Напојува Мулти-Одвод На Почисто Клипот За Тоалети, Тоне, Тушеви, Кади И Канализација !. * Револуционерна рака напојува мулти-мозоци кои се расчисти далеку тешки сабо со моќта на воздухот со својата моќна компресија комора која обезбедува екстра напојување без работа. * Тоа е компактен дизајн додава екстра вшмукување дека loosens притисне остатоци во цевки, тоалети, кади, тушеви, тоне, и повеќе. * Лесен за употреба.Се повлече рачката околу 15 до 25 пати, се повторува неколку време додека не се отстранат блокадата. * Воздухот-тесни цевка има рачка што се зголемува назад притисок како ќе се повлече, обезбедување далеку повеќе вшмукување притисок од обичен клипот.Име на производ : Пневматски цевковод ventilator Size : 65cm * 44cm Material : телото ABSPlug материјал : трајни rubber Applicable средина : тоалет, кои клечат пан, се мијат слив, мијалник, подот се исцеди Силна воздушен притисок, физички unblocking, нема потреба за снабдување со електрична енергија, погоден за повеќе цевки, зајакнување на ѕидот на цевката, лесно да се use Better мозоци приклучоци јасно тврдоглав блокади без хемикалии или mess Quickly и лесно dredge тоне, тоалети, кади, тушеви, канализација, итн.Моќен компресија комората обезбедува екстра моќ, без дополнителни effort Evacuate воздухот во блокиран цевка за да се произведе еден силен притисок разлика, а водата силно бранови на блокирани објект, а со тоа постигнувањето на целта на dredging.Дршката на херметички цевка зголемува назад притисок како ќе се повлече, обезбедувајќи многу поголема вшмукување притисок од конвенционалните клипот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката