• Новак
Reebok Возрасни Унисекс е NHL Sp17 Повторување на Логото Жакард Шамија

Reebok Возрасни Унисекс е NHL Sp17 Повторување на Логото Жакард Шамија

DEN 506.64
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Увезени. 100% Акрилна жакард шема Шамија.Примарна страна : повторува тим сртот.Средно страна : тим со името branding.By Reebok, Автентично снабдувач на опрема на NHL.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бидете гласни & горди на вашиот тим оваа сезона и заврши својата гордост во овој официјално лиценцирани шамија од страна на Reebok.Овој тим боја шамија карактеристики повторување на тимот на логото од една страна и храбар тим име на спротивната страна.Тоа мора да се додаток на играта ноќ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката