• Новак
SALUTUY Кадифен Виси Rattles и Правец Chimes, Виси Овошје Rattles Бебе Играчки Suspensible Привлечат Внимание за Шетач Мека Кадифен Играчки

SALUTUY Кадифен Виси Rattles и Правец Chimes, Виси Овошје Rattles Бебе Играчки Suspensible Привлечат Внимание за

DEN 2253.60
Производот е достапен

Достапност

【Привлечат внимание】црно и бело преглед на ветрот бел може добро да се привлечат бебето е поголемо внимание и да се стимулира бебето визуелни свеста на објекти. 【Им помогне на Спиење】Изграден во звук хартија, која ќе се направи rustling звук кога ќе го мачкам тоа.На мека и смирување на звукот може да coax вашето бебе да спие. 【Благотворно Емоции】Играчки погоден за новородените бебиња може да ги смири бебето е емоции. 【Suspensible】ветрот бел pendant има кука, кои може да се закачи во колички, јасли и на други места за да се придружуваат на бебето за долго време. 【Вештини за Развој】Бебиња ќе ги собереш играчките, да се игра, која ќе ви помогне да се стимулира нивните мускули и да се развијат нивната перцепција способности.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката