• Новак
Заштитни Гумени Подигнете ги Покрие Замена за MC3300 Баркод Скенери СЕКРЕТАР-MC33-RBTG-01

Заштитни Гумени Подигнете ги Покрие Замена за MC3300 Баркод Скенери СЕКРЕТАР-MC33-RBTG-01

DEN 839.76
Производот е достапен

Достапност

100% Гаранција за Парите Назад,Нов висок квалитет, вклучува Заштитни Гумени Подигнете ги Покрие Замена за MC3300 *1. Посебно За MC3300. Не се вклучени инсталација настава ,алатки или лепило, Професионални техничар е потребно за инсталација.Ние нема да се одговорни за било каква штета поради неправилна работа.АКЦИИ - Ние сме една од најголемите добавувачи за Симбол / Motorola резервни делови и производи.Ме контактирате со Било каков Проблем, во секое време, ќе одговори во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката