• Новак
Dolity Прилагодливи Папагал Костим Пелена Летање Одговара за Зелена Образ Conure Parakeet Cockatiels Гулаби и Други Птици - 3 Големини Факултативна

Dolity Прилагодливи Папагал Костим Пелена Летање Одговара за Зелена Образ Conure Parakeet Cockatiels Гулаби и Други

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

* Да го заштитите вашиот папагал пишам насекаде. * Направени од дише крпа,ќе не боли твојата љубов папагал. * одговараат на nappy,нема љубов кон птиците одење и летање. * Обновливи и Перат : може да се користи постојано. * Прилагодлива еластична рака го прави лесен и удобен за носење.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - Прилагодлив еластична рака го прави лесен и удобен за носење. - Обновливи и Перат : може да се користи постојано. - Направен од дише крпа,ќе не боли твојата љубов папагал. - одговараат nappy,нема љубов кон птиците одење и летање. - Може да се спречи вашиот папагал пишам насекаде.Спецификација : - Материјал : Крпа Големина(S) : Wx H : Прибл.4.5x8.5 cm / 1.77x3.35 инчен - се Шири Должина : Околу.15.5 cm / 6.10 инчен - Градите Назад(Lx W) : Прибл.4.5x2.5 cm / 1.77x0.98 инчен Големина(М) : Wx H : Прибл.6.2x14 cm / 2.44x5.51 инчен - се Шири Должина : Околу.25 см / 9.84 инчен - Градите Назад(Lx W) : Прибл.7.5x3 cm / 2.95x1.18 инчи Големина(L) : Wx H : Прибл.10.2x21 cm / 4.02x8.27 инчен - се Шири Должина : Околу.37 см / 14.57 инчен - Градите Назад(Lx W) : Прибл.11x4 cm / 4.33x1.57 inch Package Вклучува : 1 Парче Папагал Nappy Note : 1.Ве молиме овозможи мала разлика помеѓу големина од погоре и вистинскиот објект поради прирачник за мерење.2.Поради разликата помеѓу различни монитори,може да биде малку боја разлика прифатливо, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.

Декларирани спецификации

- Material :
Cloth
- Size(S):
WxH
- Spread Length :
Approx.15.5 cm / 6.10 inch
- Chest Back(LxW) :
Approx.4.5x2.5 cm / 1.77x0.98 inch
- Size(M):
WxH
- Spread Length :
Approx.25 cm / 9.84 inch
- Chest Back(LxW) :
Approx.7.5x3 cm / 2.95x1.18 inch
- Size(L):
WxH
- Spread Length :
Approx.37 cm / 14.57 inch
- Chest Back(LxW) :
Approx.11x4 cm / 4.33x1.57 inch
Package Includes:
1 Piece Parrot Nappy :
1.Please allow a slight difference between the size from the above and the actual item due to manual measurement. :
2.Due to the difference between different monitors,there could be a little color difference acceptable, please kindly note. :

Комплементите на стоката