• Новак
Msrahves 3D Вратата Налепници Mural Вратата Железо Сребрена Позадина ПВЦ Уметност Налепница Постер Отстранлив самолепливи Ѕид Налепници за Детска Спална соба Дневна Соб?

Msrahves 3D Вратата Налепници Mural Вратата Железо Сребрена Позадина ПВЦ Уметност Налепница Постер Отстранлив самолепливи

DEN 655.20
Производот е достапен

Достапност

Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време. Изберете место сакате да ги применуваат, се исчисти пепел и маснотии, чувајте го сув и чист.добар начин за да се надополни вашиот дом или бизнис дизајнот на ентериер, покажуваат вашиот добар вкус, совршено ги красат вашата соба. 【Високо квалитетен материјал】Еко-пријателски самолепливи ПВЦ материјал, лесен за употреба, само лупам и стап. Пренослив и водоотпорен Стапови на мазни во секое време и лушпи надвор без да остават трага.Ние сме производителот специјализирана во областа на вратата ѕид налепница фреска, со долгогодишно искуство во индустријата.Реален 3 D визуелни ефекти, правење на вашиот дом повеќе убави.тоа е пренослив и без остатоци. Висок Квалитет на самолепливи Винил Decal, еко-пријателски, водоотпорен, влага доказ и се отстранува.Прв клиент : Сите предмети се гарантира сосема нов., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. 【Живописни 3d Визуелен Ефект】печати уметност и модерен дизајн во око-фаќање на mural, направи вашиот дом повеќе убави.Едноставно тргни исклучите назад на некоја заштитна фолија и се држи на вратата.Со цел да се олесни вашата инсталација, вратата налепница е поделен во два панели, големината на еден панел е 38.Нема дополнителни лепило е потребно. Се обезбеди површина е мазна, не се држи на груб или нерамна површина.За контрола на квалитет цели, ние се проверуваат сите објекти еден по еден.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.Напомени : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings и сл.【3d вратата налепници големина】Вкупната големина : 77x200cm.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа. Излупете исклучување на хартија и потоа се лепат на ѕидот, отворајќи од средината кон лево и десно. Стап во согласност со сликата, или DIY во вашата сопствена идеја.ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ни e-mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се направи сте задоволни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката