• Новак
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Lidiebug Chintz Цветни Ливада, Мека Гел Случај Компатибилен со Kindle Paperwhite 4 (2019)

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Lidiebug Chintz Цветни Ливада, Мека Гел Случај Компатибилен со Kindle

DEN 526.80
Производот е достапен

Достапност

Својот елегантен мека-школка покажува надвор од тенок профил на вашиот уред, притоа овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Издржливи мека гел материјал обезбедува лесен, cushioned заштита од влијание, гребнатини и прашина.Опкружуваат вашиот уред со квалитетот дизајни дека побарувачката внимание.Обезбедува удобен зафат што нема да се лизга.Кренати предни рабови помага во заштита против екран инциденти ако го поставите вашиот мобилен уред facedown.Lidiebug е вектор, illustrator и шема дизајнер од Канада.Стојат Надвор.Имаме ви се опфатени со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Lidiebug дизајниран случаи на пазарот!Префинет стил и заштита.Едноставно поставете го вашиот уред во овој флексибилен облик фитинг мека гел случај обвива вашиот уред во сите-во текот заштита како топла прегратка!Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица.Отпорен На Гребење.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Lidiebug product Stylish, отпорен на гребење, висока резолуција печатени graphics Durable мека гел материјал обезбедува лесен, cushioned заштита од влијание, гребнатини, и dust Raised предни рабови помага во заштита против екран инциденти ако го поставите вашиот мобилен уред facedown Provides удобен зафат што нема да slip Sleek мека лушпа се вклопува како ракавица и лесно слајдови во и надвор од pockets Full пристап до сите уред пристаништа и features Easy Фит форма фитинг за инсталација, за да заврши вашиот уред во сите над заштита.Безбедна Стил.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Lidiebug производ.Нашите трајни школка обезбедува лесен за заштита од влијанието и секојдневно носат и солза.Стилски, отпорен на гребење, висока резолуција печатени графика.Моќ извира покриени од еден ден.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Слајд во Стил.Воскресна усна дизајн се штити предниот дел на екранот и куќиштето од scuffs и гребнатини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката