• Новак
2 Ниво Метал Ѕид Виси Лебди Полици Бања, Кујна Складирање Дневна Соба И Спалната Соба Ѕид Оркестарот Home Office Книга Полица (Боја : Црна)

2 Ниво Метал Ѕид Виси Лебди Полици Бања, Кујна Складирање Дневна Соба И Спалната Соба Ѕид Оркестарот Home Office

DEN 1958.40
Производот е достапен

Достапност

2-Ниво Постоечкиот Ѕид Полица : Екран поставен дома décor и колекционерски предмети иако нуди практични складирање со двојно ниво лебди полица.Силна Стабилност : дрво виси полица и железо нето платите/fixings униформа структура е повеќе светлина и корисна, добра цврстина.Мултифункционален Декор : Складирање Организатор Единица Екранот Решетката има единствена земја рустикален стил и Железо Нето Рамка виси Дизајн за да ги организирате вашите бања крпи, кујнски прибор, дневна соба копчиња и играчки, спална соба накит и парфем, итн.Направи мали предмети среди и уреден.Организатор и Складирање : Можете да ги зачувувате декоративни елементи како што се книги, растенија, рамки, садови, итн.Убава селски лебди полиците може да одговара на сите соби се со различни модерна декорација стилови.Лесно да се Соберат за на Ѕид : Лесна ноктите, чекан тоа нежно, лесно фиксни на многу површини, многу удобен, мала големина, без оштетување на ѕидот, лошиот да падне по инсталацијата.Производ големина (L x W x H) : 30 x 12 x 30 cm.Лебдечки Полиците, Совршена За Домашни и Канцелариски Decor As практичен простор saver, достоен за подарок, се прилагодува кон сите ваши потреби и за вашиот дисплеј и организација, остварување на околината потоплите.СУПЕРИОРНОСТ-железо мрежа дизајн на грбот обезбедува цврста поддршка-совршена комбинација од цврсто дрво со јасни текстура и единствен занает.-Стилски и Едноставен Style Specifications : Име : Железо двоен слој shelf Color : Злато/black Quantity : 1 Pcs Material : дрво/Iron Package се Вклучени : 1 * Железо двоен слој shelf4 * Лесна nails Installation method1. Се утврди позицијата на ѕидот.2. Удар во не-означување nails3. Само висат на полица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката