• Новак
YongliJc Миленици Птици Папагал Качување Играчка,Папагалот Обука Играчки,Шарени Замав Скала Кревет Додатоци Виси Оркестарот(Розева)

YongliJc Миленици Птици Папагал Качување Играчка,Папагалот Обука Играчки,Шарени Замав Скала Кревет Додатоци Виси

DEN 381.36
Производот е достапен

Достапност

Сосема нов и висок квалитет на шарени виси милениче качување рамка со скала.Комбинација на дрвени скалила, замав кревет и синџирот, мулти-функционални играчка.Папагалот Качување Играчка Главно се користи за џвакање, качување, inhabiting, одмор.Многу погодна за птици игра, не само што помага птица да направите вежби, но, исто така, да се развие својата интелигенција, препознаваат форми и бои на играчка.Погоден за мали миленичиња, птици, папагали, итн.Часа на забава за вашите мали домашни миленици.Опис : Оваа играчка е дизајниран за вашите птици да се искачи кон, замав, се тресат, пек во и така натаму.Многу погодна за птици игра, не само што помага птица да направите вежби, но, исто така, да се развие својата интелигенција, препознаваат форми и бои на играчка.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Дрво, Метал и др Боја : Розова, Жолта, Сина(изборен) Крпа Големина : Прибл. 15 * 12cm / 5.9" * 4.72" Скала Големина : Прибл. 21 * 7cm / 8.27" * 2.76" Пакет се Вклучени : 1 * Папагал Замав Скала Играчка Забелешка : Боја на долниот слој на hammock е случаен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката