• Новак
SUPERFINDINGS За 720pcs Различна Големина и Стил на 304 Нерѓосувачки Челик Уво Ореви Куршум Earring Грбот и Куршум Спојки Earring Грбот за Изработка на Накит

SUPERFINDINGS За 720pcs Различна Големина и Стил на 304 Нерѓосувачки Челик Уво Ореви Куршум Earring Грбот и Куршум

DEN 254.16
Производот е достапен

Достапност

8 mm Environmental Силикони Уво Ореви : 6.8~1mm; Нерѓосувачки Челик Куршум Earring Грбот е 5.Што може да се направи Уникатен DIY обетки на Партијата,birthday (Роденден), ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година,Денот на Вљубените,Ден на Мајката, Наставникот Ден.5x6mm, дупка : 0.Сликата на екранот може да стане поголем.8 mm; Нерѓосувачки Челик Уво Ореви е 6x5mm, дупка е 0.Совршен подарок : Оние earring наоди за изработка на накит може да се подароци за семејството и пријателите.5 mm Note Please овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Note The слика прикажана е за повикување само, ве молиме обратете се до вистинската големина ќе се примени.Мали предмети вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца да избегнете голтање.8 mm; Нерѓосувачки Челик Куршум Спојки Earring Грбот е 11.5 mm Plastic Уво Ореви, Earring Грб, : 3x3mm, дупка : 0.Големина на : не ' Рѓосувачки Челик Уво Ореви е 3x6x3mm, дупка е 0.Примена : Обетки грбот се вклопат за повеќето од обетки мислења, добра замена за вашиот изгубени earring назад и earring пост,можете да го користите за вашата партија,секојдневна употреба, активности и подароци.5x6mm, дупка е 0.5mm, дупка : 0.8 mm Stainless Челик Куршум Спојки Earring Бекови : 12x12x6mm, дупка : 1mm Plastic Уво Ореви : 4x4mm, дупка : 1mm Plastic Уво Ореви, Earring Бекови : 10x6mm, дупка : 0.5 mm, дупка : 0.Материјал:Earring пост за изработка на накит е направен од нерѓосувачки челик, анти-корозија и отпорни на дамки, трајни и здрав, лесен, лесен за употреба и го задржува долго време.5x5mm, дупка е 0.5x5mm, дупка : 0.Функција : Обетки мислења со рамна подлога ви овозможува да DIY вашиот earring изнаоѓање со некои кристал и кристали flatback преку топла течен лепак, tweezer ви помогне лесно DIY занает.8 mm Stainless Челик Уво Ореви : 6x5mm, дупка : 0.8 mm Stainless Челик Куршум Спојки Earring Бекови : 11.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.6 mm Plastic Уво Ореви, Earring Бекови : 4x4x3mm, дупка : 0.8 mm; Нерѓосувачки Челик Куршум Спојки Earring Грбот е 12x12x6mm, дупка е 1mm.Specifications Material : нерѓосувачки steel Color : мешани color Quantity : 720pcs Size : Нерѓосувачки Челик Уво Ореви : 3x6x3mm, дупка : 0.8 mm Silicone Уво Ореви : 5x5x3.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката