• Новак
Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Samsung Galaxy C7Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Samsung Galaxy C7Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

DEN 959.76
Производот е достапен

Достапност

Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение ниска потрошувачка на енергија.Ние сме трети лица за верификација на услугата.СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Самсунг Galaxy C7!.Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката