• Новак
Стариот Tjikko Милениче Фидер Вода,10oz 20oz 30oz Птица Хрчак Мали Животни Чаша со Носителот,од не ' Рѓосувачки Челик Кафез Соработка Кука Првенство за Мали Животни Кафез Са?

Стариот Tjikko Милениче Фидер Вода,10oz 20oz 30oz Птица Хрчак Мали Животни Чаша со Носителот,од не ' Рѓосувачки

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

{Size на Купот}-6.29" * 2.36" / 16 * 6cm;Хранење Јадење Внесувач е погодна за Папагал Macaw Африкански Greys Budgies Parakeet Cockatiels Conure Lovebird Финч Хрчак Гулаб Мали Животни Зајаци Мачка Куче. {Нерѓосувачки Челик}-тоа се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Отпорен на ' рѓа и пукнатини за да се задржи вашата птица безбедно.Машина за миење садови безбедно. {Тоа како да се мијат}- Чаши Лесно да се Отстранат од Држачот.Може да се направи Железен прстен фиксна да кафез и да се отстранат само нерѓосувачки челик сад за чистење, се пополни. {Едноставен дизајн} -Инсталацијата не бара никакви алатки.Голема Птица јадења за птичји кафез додатоци. {Топло Совети}-Ние ветува дека ќе наплата тебе полн со пари назад, ако не сте satisfiled во тоа.Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни кажете прашањето на објектот.Виси во кафези, Тоа може да се користи за задржете храна или вода,го Спречува вашиот птица од случајно ѓубрето храна/вода сад.Оваа птица внесувач е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, здрав, ' рѓа издржливи и отпорни на корозија.ИДЕАЛЕН ЗА : Зајаци ferrets,птици, помали куче раси, и слична големина мали домашни миленици.Виси во кафези, Тоа може да се користи за задржете храна или вода,го Спречува вашиот птица од случајно ѓубрето храна/вода сад Оваа птица внесувач е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, здрав, ' рѓа издржливи и отпорни на корозија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката