• Новак
Црна Кањонот Маѓепсана Дабови Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

Црна Кањонот Маѓепсана Дабови Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со

DEN 1221.84
Производот е достапен

Достапност

Мирис : Маѓепсана од Даб (Бел Крин, Шумски плодови, Ванила и Ирис на Сандаловина, Мошус и Килибар база).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Редовно се одржи коса гел намалува frizz и летаат aways додека не bogging коса надолу.Алкохол слободни формула.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 16 Оз Коса Гел.Мирис : Маѓепсана од Даб (Бел Крин, Шумски плодови, Ванила и Ирис на Сандаловина, Мошус и Килибар база).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката