• Новак
NCAM Бања Пешкир Куки, Мат Црна Нерѓосувачки Челик SUS304 Грб Облека Облека Кука,Модерен Ѕид Кука Држачот за Кујна Гаража Хотел Ѕид Монтирани, Тешки Вратата Закачалка Гр

NCAM Бања Пешкир Куки, Мат Црна Нерѓосувачки Челик SUS304 Грб Облека Облека Кука,Модерен Ѕид Кука Држачот за Кујна

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

【Водоотпорен и Rustproof】Бања облека куките се направени од 304 премиум-одделение од нерѓосувачки челик,цврсти и издржливи; тежина одржување капацитет на оваа кука е за 5kg, совршен за бесење на вашата облека, крпа, капут, торба, панталони и кошула, бански костуми perfect, туш caddy или други работи итн.Само чисти со мека, влажна крпа нежно. 【Лесно Да се Инсталира】 Употреба вклучени СИЛНО ЛЕПИЛО да се инсталира оваа тешка должност грб куки ѕид монтирани во минути.Ви помогне да заштедите на простор,да ги задржи вашите соба среди !КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Finish : Мет Black Color : Мет Black Loading Тежина : во Рок од 45 Pound Installation Метод : Ѕид-монтирани се Држи со Glue Easy да Install1.погоден за вашата спална соба, купатило, кујна, дневна соба, кабинет, плакар, врата и базен итн. Насочете го долниот дел со навој дупка и ги заостри завртки.Не исчезнат, дамка-доказ, ефикасно да се реши отпечатоци од прсти и акумулација на прашина и масло.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката