• Новак
ACDelco ГМ Оригинална Опрема 84991334 Радио Спикер Засилувач

ACDelco ГМ Оригинална Опрема 84991334 Радио Спикер Засилувач

DEN 6362.40
Производот е достапен

Достапност

Помага да се обезбеди богат слушање искуство во вашето возило.ГМ-се препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките аудио засилувач.Нудат квалитет, сигурност и издржливост на ГМ OE.Произведен да ГМ OE спецификација за фит форма и функција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката