• Новак
6mm Екстра Дебели Јога Мат, Koala Лавра Печати Еко-Пријателски TPE Вежба Душеци Пилатес Мат со за Јога, Тренингот, Core Фитнес и Подот Вежби, Мажи & Жени

6mm Екстра Дебели Јога Мат, Koala Лавра Печати Еко-Пријателски TPE Вежба Душеци Пилатес Мат со за Јога, Тренингот,

DEN 1103.52
Производот е достапен

Достапност

Со висока густина TPE материјал, мат, ќе биде лесно да се мијат. 6mm дебели дизајн, фитнес душеци обезбеди повеќе перница за да се обезбеди удобност и безбедноста за време на вежбање.Одлична за сите видови на фитнес и вежбање рутини, вклучувајќи јога, пилатес и секој кат вежба каде дополнителна перница и поддршка е прифатена.Димензии : 72 инчи L x 24 инчи W/183 x 61cm x 0.6 cm.Имаат различни стилови убаво шема, различни бои за вашиот избор.Нашите јога мат Со висока густина TPE материјал,мат, ќе биде лесно да се измијат,да понуди одлична флексибилност, издржливост и доверба.Тоа секогаш ќе се врати на истата форма без оглед на тоа колку е тешко да притиснете тоа.Добиете еден можете да уживате јога, Пилатес, кат вежба.Имаат различни стилови убаво шема,различни бои за вашиот избор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката