• Новак
Arranpaces 4 Пакети Дијамант Сликарство Контејнери 140 Слотови Пластовидно Занает Складирање Организатор Фиока Монистра Boxs со 200pcs Налепници Етикета Инка Плоча за DIY Умет

Arranpaces 4 Пакети Дијамант Сликарство Контејнери 140 Слотови Пластовидно Занает Складирање Организатор Фиока

DEN 1327.20
Производот е достапен

Достапност

КАРАКТЕРИСТИКИ : Повлекување од дијамант сликарство складирање сад , Еден контејнер имаат 35 парчиња мини кутија , еден сет има 4 контејнери , вкупно има 140 парчиња мини кутија .Садот е дизајниран слободно да се комбинираат неограничен број на комбинации што значи тоа може да се рангирани како десктоп фиока занает кабинет。.ДОДАТОЦИ : 200pcs налепници (ви помогне да ги организирате и да се најде вашите дијаманти со боја код многу easierr) Една бела монистра лента (овозможува да ви помогне да се пополни на дијаманти во мини кутија).ГОЛЕМИНА : Надворешниот кутија 9.44" x 7.28" x 4.33" / 24 x 18.5 x 11cm, Мини полето 1" x 2" x 0.5" / 2.5 x 5 x 1.2 см.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ : Погоден за чување на дијамант везови монистра , DIY уметнички занаети , мали накит , ноктите додатоци , кристал ,зрнца , семиња , риболов hookand други најмалите објекти.SAFE МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет транспарентен pp и ps, еколошки за околината и здрав.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката