• Новак
Никол Милер Зглоб Тежина Поставува Thumblock Рака Тегови Поставува 2lb Секој, 4lb Пар Вкупно, Црна/Сива Пакет со U-Крак Прстен Светлина со Стојат Tripod, 10 Selfie Прстен Светлина с

Никол Милер Зглоб Тежина Поставува Thumblock Рака Тегови Поставува 2lb Секој, 4lb Пар Вкупно, Црна/Сива Пакет со

DEN 959.76
Производот е достапен

Достапност

Палецот-Заклучување на арм тегови со утеха-одговара дизајн (Тежина Множества се достапни во 2lbs и 4lbs).Тоа е голем прстен светлина tripod за зум видео конференциски повици, стриминг социјалните медиуми influencers, telemedicine, домот, работа од дома и др. 30 моќ на осветлување и начини на контролирани со едноставен и лесен далечински управувач.Овие рачни тегови имаат не-слајд дизајн, држи тегови од лизгање или се движат околу време на тренингот.Овој голем прстен светлина со tripod има 3 осветлување опции : Бела, Топло Жолта, Топло Бела; и 10 сопствени нивоа на осветленост за вашиот ореол.Тоа е совршено светло прстен за сите видови на фото снимање на видео и стриминг.2 lb тегови додадете екстра отпор кон било тренингот активност, како пешачење, трчање и други кардио рутини.Никол Милер Зглоб Тегови, 2lb пар, Вкупно 4lbs - да се Добие во форма со Никол Милер Зглоб Тегови.Пар со било тренингот рутина за голема сила за обука.Гради посно мускулна додека гори масти и зголемување на метаболизмот.Aduro U-Крак 10" Selfie Прстен Светлина со Телефонот Tripod Стојат, Светло & Телефон Камера Tripod Во Еден Лесен Пакет - да се Подобри вашата слика и видео квалитет дома!Одлично за зум видео конференциски повици и стриминг социјалните медиуми influencers.Постојат 3 светлина температура режими + 10 светлината ниво, контролиран со вграден-во settings модул.така што секогаш погодно имаат совршен износ на светлината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката