• Новак
BlueMello Бебе Swaddle Ќебе | Ултра-Меки Кадифен од Суштинско значење за Деца 0-6 Месеци | Примање Swaddling Заврши Сино | Идеален за Бебе Момче Додатоци и Новородените Регистар | С

BlueMello Бебе Swaddle Ќебе | Ултра-Меки Кадифен од Суштинско значење за Деца 0-6 Месеци | Примање Swaddling Заврши

DEN 455.76
Производот е достапен

Достапност

✔️ ЛУКСУЗЕН МЕКОСТ - Удобноста на вашиот малку еден со неверојатни мекоста на нашата swaddle ќебе!Ова бебе swaddling заврши е направен од врвен квалитет ткаенини, мека кашмир на материјал за кој ќе стане помек со секојдневна употреба!. ✔️ ИДЕАЛЕН ЗА ОСЕТЛИВА КОЖА - кадифен и пријатно swaddling заврши е направен од 100% природни faux кашмир, без груби бои или други груби хемикалии.Нашето бебе swaddle ќебе е противалергиски, мирис отпорни, и супер нежно на вашето бебе е деликатна кожа!. ✔️ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - Овој ултра-меки кадифен swaddle ќебе е исклучително разновиден и може да се користи како шетач ќебе, за расадник, како повеќенаменски ќебе или вреќа за спиење за вашите деца да се чувствуваат безбедно и топло во!. ✔️ СОВРШЕН СЕГАШНАТА Цел на оваа прекрасна swaddle ќебе за вашиот малку еден или како внимателен подарок за наскоро да се биде мајка или бебе туш, и можете да бидете сигурни да се победи нејзината благодарност!Убави бои и унисекс дизајн е погодна за двете девојчиња и момчиња!. ✔️ ГАРАНТИРА ЗА ВАС - Ние сме толку сигурни дека Blue Mello бебе swaddle заврши е најдобар ќебе за вашето доенче, дека ние сме ви даваат без прашања праша политика за наплата.Добиете твое сега и се чувствуваат разликата!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката