• Новак
Dolity Playstands Дрвени Cockatiel Игралиште Птица Perches Игра Додатоци - A

Dolity Playstands Дрвени Cockatiel Игралиште Птица Perches Игра Додатоци - A

DEN 628.80
Производот е достапен

Достапност

* Нудат добра plaything играчки за пердув птици да се забавуваат и да се ослободи од досадно. * Скала рек deisgn за искачи обука, може да го привлече интересот на бебето папагал. * Изработени од квалитетни материјали, од не ' рѓосувачки челик мали фидер сад и се згусне дрвен мост ќе не е лесно да се скрши. * За стабилна десктоп стои и не е лесно да попуштат. * Совршена игралиште за вашиот мал папагал маратон, adventuring и сакаат да го истражуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката