• Новак
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty Црна Ops Студената Војна Ultimate Edition Копче Уметност Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Samsung

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty Црна Ops Студената Војна Ultimate Edition Копче

DEN 502.80
Производот е достапен

Достапност

Магнетни затворање систем.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Идеално за гледање филмови.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.Форма ги исполнува функцијата.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Брзо да го Инсталирате.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката