• Новак
Метална Жица Mesh Молив Носителот, од не ' Рѓосувачки Челик Пен Носителот Шарени Пенкало, Организатор Круг Сочинуваат Држач, Четка за Десктоп, Дома(Сребро)

Метална Жица Mesh Молив Носителот, од не ' Рѓосувачки Челик Пен Носителот Шарени Пенкало, Организатор Круг Сочинуваат

DEN 292.56
Производот е достапен

Достапност

ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : за да го Заклучите држачот за маса е многу погоден за ставање моливи, пенкала, highlighters, маркери, ножици и други десктоп канцелариски материјали да се задржи вашата канцеларија канцелариски организирани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката