• Новак
Honeywell Inc. T7080A1019 Температура Контролер, 3 Топлина / 3 Кул

Honeywell Inc. T7080A1019 Температура Контролер, 3 Топлина / 3 Кул

DEN 840.00
Производот е достапен

Достапност

Спакуван RTU; Печка; Сплит Систем. 40 С 150 Ф 40 C до 65 В. ќе ги Исполнува.Ги исполнува ASHRAE 9075. Големи заштеди на располагање на Honeywell T7080 A1019/U Електронски Двојна Поставите Точка на Термостат од Plumbers Stock онлајн квалитет Honeywell снабдување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката