• Новак
AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Sony Xperia E5 - Плашлив Spider

AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Sony Xperia E5 - Плашлив

DEN 358.80
Производот е достапен

Достапност

Дизајнер Случај за Sony Xperia E5 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот Sony Xperia E5. Shockproof Задниот Поклопец за вашиот Sony Xperia E5 е ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.Sony Xperia E5 Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.Sony Xperia E5 Заштитник Случај со покрена рамки штити екран и камера од директно влијание и кога лежи со лицето надолу на маса или на табла.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката