• Новак
Homyl Прирачник Кафе Капе Стојат Кафе Филтер Подготовка Носител На Рек Дрвени База

Homyl Прирачник Кафе Капе Стојат Кафе Филтер Подготовка Носител На Рек Дрвени База

DEN 1144.80
Производот е достапен

Достапност

* Употреба на високо квалитетни алуминиумски материјал и дрвена основа, добра стабилност и нема деформација. * Монтажни багажник, слободно прилагодлива висина или 360-степен ротација, е совршен додаток за секој кафе љубовник. * Едноставен и елегантен, својата одличен избор за дома или на кафе контра.Погоден за домашни, млеко чај продавница, кафуле, бар, итн. * Месинг управување со добра текстура, погоден за повеќето чаши кафе филтер, користете го за да лесно пијалак вкусно кафе. * Тивок и едноставен, добар помошник за кафе екстракција, така што ќе можат да уживаат во шолја кафе во вашето слободно време.Опис : - Користење на високо квалитетни алуминиумски материјал и дрвена основа, добра стабилност и нема деформација. - Монтажни багажник, слободно прилагодлива висина или 360-степен ротација, е совршен додаток за секој кафе љубовник. - Тивок и едноставен, добар помошник за кафе екстракција, така што ќе можат да уживаат во шолја кафе во вашето слободно време. - Месинг управување со добра текстура, погоден за повеќето чаши кафе филтер, користете го за да лесно пијалак вкусно кафе. - Едноставен и елегантен, својата одличен избор за дома или на кафе контра.Погоден за домашни, млеко чај продавница, кафуле, бар, итн.Спецификација : - Материјал : Дрво, Месинг - прибл. 19x15x28cm/7.48x5.91x11.02inch - Дијаметар : прибл. 7.5 cm/2.95 inch Package Вклучува : 1 Парче Кафе Филтер Holder Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Декларирани спецификации

- Material:
Wood, Brass
- approx. 19x15x28cm/7.48x5.91x11.02inch :
- Diameter:
approx. 7.5cm/2.95inch
Package Includes:
1 Piece Coffee Filter Holder :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Комплементите на стоката