• Новак
PJinloog-Времето Појас HTD3M Затворени-Јамка Времето Појас, Должина од 219mm да 249mm, Ширина 10мм, Гума, HTD3M Синхрони Прецизни Димензии (Должина : 3M Должина 222, Ширина : Ширината 10?

PJinloog-Времето Појас HTD3M Затворени-Јамка Времето Појас, Должина од 219mm да 249mm, Ширина 10мм, Гума, HTD3M

DEN 1915.20
Производот е достапен

Достапност

Теренот : 3мм, Ширина : 9mm 10мм.Забите количина : 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83. Број на модел : 3 M-219 222 225 228 231 234 237 240 243 246 249. Мерењето макара има висок квалитет сјајна површина изглед и стабилна конструкција.Погоден за 3 D печатач, фен, dishwashers, пакување, машини, инк-џет печатач, транспортни и др.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката