• Новак
LBLD Х5 Дигитална Камера со Висока Дефиниција Мултифункционален Преносни Видео Камера Дигитални детска Играчка Камера

LBLD Х5 Дигитална Камера со Висока Дефиниција Мултифункционален Преносни Видео Камера Дигитални детска Играчка

DEN 840.00
Производот е достапен

Достапност

Карактеристики : материјал : plastic Charging време : 2-3 HShooting време : 4-5 H капацитетот на Батеријата : 600mah Maximum : 32 GPackage се Вклучени : 1pc* Дигитален Camera Notes : 1. Мулти-функционални и лесен-за-работи : фотографија, видео рекордер, тајмер, dual-камера префрлување, мулти-боја филтри, разни слатки и интересни фото рамки, puzzle игри да им се помогне на децата е интелектуален развој.Децата може да изберете слика рамки и филтри тие сакаат според нивните сопствени идеи, да ги преземе прекрасни фотографии, и да уживате среќно детство. Се посветам на детската креативност : Нашите деца камерата е опремена со цртан филм фото рамки и филтри, кои можат да им помогнат на децата да се користи својата имагинација и креативност.Благодарение Компатибилен со вашето разбирање. Најдобар подарок Компатибилен со деца : Нашите камери се специјално дизајнирани Компатибилен со деца со повеќе функции, како што се преземање на слики, видеа, времето на снимање, репродукција и разни игри.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката