• Новак
Eyekepper 4-pack Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените Читатели Овална Леќа

Eyekepper 4-pack Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените Читатели Овална Леќа

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

Популарната боја дизајн, погоден за повеќето луѓе читатели, ви ги даде сите денот читање заштита.Анти замор Анти џет заостануваат сина блокатор Добие максимална заштита со ourpatented, мулти слој на кожата специјално дизајниран за намалување на отсјај, се одрази сина светлина далеку од корисникот и олеснување на долг рок замор на очите предизвикани од вишокот на електронски уред употреба.Леќа висина : 1.Акрилни леќа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката