• Новак
TDONE Шетач Фан Мини Преносни USB Вентилатор Лични Фан Долги Работни Рачни Фан 12pcs LED Кампување Фан Batterry Управувана Фан Клип на Фан за Шетач Патување (Сино-А)

TDONE Шетач Фан Мини Преносни USB Вентилатор Лични Фан Долги Работни Рачни Фан 12pcs LED Кампување Фан Batterry

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

Моќен Правец & Ниско ниво на Бучава : Шетач фан е изграден во надгради brushless мотор, што е доволно моќни за што поддршка мини рака фан водење на побрзо брзина да се направи силен ветар но, ниско ниво на бучава, правец на растојание до 3м, кул вас долу во жешките летни.Brushless мотор го прави рачни фан издржлива и Ефикасна моќ и конверзија circuitry може да се минимизира загубата за да се заштеди енергија и заштита на животната средина.Нови LED Светло : Додавање на 12pcs LED светла во мини фан, Тоа ќе работат до 146hours по целосно полнење.Ова кампување светло & фан може да ви обезбеди светлина и ладење во жешка ноќ додека ви се случува кампување, планинарење, music festival и други отворено спорт.Рачни фан има 3 брзо прилагодливи правец и светлината ниво.Прилагодете соодветни фан брзина на светлина или со притискање на фан копчето и LED копчето постојано. 360° Прилагодливи : Со иновации дизајн, тоа може да се прилагоди 360° на многу видови на преносни фан. ①As Рачен фан : вие не може да го држат со раце во движење. ②As еден чадор фан : виси под вашиот шатор или чадор. ③As Биро фан : стави на вашата маса, ④As на Шетач Фан : обезбеди ладење во лето, за вашите деца, ⑤As светлина и Фан : Светло до вашиот шатор или патот.Секогаш кул вас долу во лето.USB Полнење : Напојува со надградена 2200m Ah батерија, која може да обезбеди подолго работно време од другите.Лични usb вентилатор, не се работи само од батерии и aslo полнат со адаптер, моќ банка, КОМПЈУТЕР преку USB-кабел (доаѓа со USB кабел).USB полнење мали фан зема по 2 часа за полнење полн до 11 часа работно време.Преносни & Лесна : Преносни фан е мал и лесен, се вклопува во вашата чанта, Одлична за патување, шетач, чадор, биро.одат надвор, на отворено спорт, чекаа во ред, NBA / светското првенство / фудбалски натпревар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката