• Новак
BEEOS Човечка Коса 3 Снопови со Затворање (16 18 20+16 Затворање) Необработени Бразилецот Директно Ткаат Снопови со 4x4 Вистински HD Чипка Затворање Природна Боја

BEEOS Човечка Коса 3 Снопови со Затворање (16 18 20+16 Затворање) Необработени Бразилецот Директно Ткаат Снопови

DEN 928.80
Производот е достапен

Достапност

【100% Необработени Човечка Коса】врвот одделение 12 A Бразилецот Богородица директно човечка коса 3 снопови со затворање, мека и здрава, една насока cuticle без сплит завршува.Без синтетички или животински влакна.Може да се избелени, обоена, шие или да се направи перики. 【Вистински HD Чипка Затворање】 Оваа чипка затворање користи вистински HD чипка, тоа е помеки и полесни од нормално чипка.И тоа исто така може да се топи во вашата кожа подобро отколку нормално чипка, што може да се направи на косата изгледа повеќе физички и помалку видливи. 【Дебели & Жив Коса Снопови】косата ткаат снопови се дебели од weft до крај.Машина двојно weft е повеќе подебели и тесни за да се избегне пролевање.И тежина на секој пакет е 100g (± 5g). 【Директно Снопови со Затворање】 На човечка коса на снопови со затворање се меки и свила, здрава и сјајна, без tangles или мирис мирис.И тие се природни права текстура, може да биде завиткан, permed или restyled. 【Пријателски Услуги на Клиентите】Ако имате било какви потреби или проблеми во врска со права коса снопови, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди 24 часа услуга.И исто така можете да контактирате и на ИГ : @beeos_human_hair_wigs.Губење На Материјал : 100% Необработени Бразилецот Remy Човечка Коса.Косата Тип : Права Коса.Коса Должина : 16"+18"+20" Снопови+16" Затворање.Боја на коса : 1 B# Природни Црна Боја, Може да се Белена или Бојосана.HD Затворање Чипка Големина : 4x4. Пакет Вклучувајќи : 3 Снопови со 1 Затворање.Губење на Материјал : 100% Необработени Бразилецот Remy Човековите Hair Hair Вид : Прав Hair Hair Должина : 16"+18"+20" Снопови+16" Closure Hair Боја : 1 B# Природни Црна Боја, Може да се Белена или Dyed HD Затворање Чипка Големина : 4x4 Package Вклучувајќи : 3 Снопови со 1 Затворање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката